HAKKIMIZDA

feb_01

1997 yılından bu yana Kazakistan’da birbirinden farklı işlerle çok çeşitli sektörlerde ses getiren projelere imza atan Ramazan Şahin’in yıllar boyu edindiği tecrübe ve vizyonun “Fikir + Emek = Başarı” sloganıyla hayat bulduğu Feb Group, 2008 yılında Feb Stroy adıyla Kazakistan’da, 2009 yılında Feb Yapı ismiyle Türkiye’de yolculuğuna başladı.

Bir süre Türkiye’de ihracat, Kazakistan’da ise altyapı projeleri üzerine yoğunlaşan Feb Group 2012 yılında Kazakistan’ın Güney Kazakistan Eyaleti Çimkent şehrinde başladığı ve daha sonraki birçok Konut Projesinin de ilki olacak İstanbul Evleri projesiyle Konut İnşaatı sektörüne giriş yaptı. Gerek proje, gerek işçilikteki kalitesiyle muadillerinde sıyrılan Feb Group, henüz İstanbul Evleri bitmeden İstanbul Evleri 2 projesinin başlangıcını yaparak sektördeki başarı ve farkını ilk projeden göstermiş oldu.

Türkiye’de ise 2013 yılında kurulan Asiamo ve Asiadoor markalarıyla Mobilya sektörüne giriş yapan Feb Group; bu markaları da rüştünü kısa sürede ispatlayıp şehrinin ötesine geçen, bölgenin ihtiyaçlarına cevap veren bir iş haline getirdi.

Daha sonra çalıştığı ana sektörlerdeki yan işler olarak da tanımlayabileceğimiz Dış Cephe Kaplama, Strafor Kütük Üretimi, Strafor Briket Üretimi gibi işlerle de üretim ve istihdama katkı sağlayan Feb Group iş alanlarını her geçen gün daha da genişletecek adımlar atmayı kendine bir vazife biliyor.

Bugün toplamı onbinleri geçen üstyapı ve altyapı projeleriyle ve dünya genelinde sağladığı 600’ün üzerinde iş imkanı ile yoluna dolu dizgin devam ediyor.